Standartiniai projektai

Jūsų ūkiui, verslui ar tiesiog namams siūlome itin platų patikrintos kokybės angarų, vartų ir pastogių pasirinkimą ir, be abejonės, malonų pokalbį su mūsų specialistais. O pokalbis, pažadame, virs puikiais darbais! Tad jeigu turite, ką sandėliuoti, bet nežinote, kokio tipo pastatas geriausiai tiktų, palikite šį galvosūkį mums. Patarsime, kokio tipo angaras ar pastogė geriausiai tiktų Jums, įvertinę:

  • kiek turite laisvo ploto;
  • kokio dydžio ir pobūdžio daiktus ketinate sandėliuoti;
  • ar daiktams reikalinga palaikyti tam tikrą temperatūrą.

Siūlome rinktis iš įvairių standartinių komplektų – tai pats geriausias variantas kainos ir laiko prasme (pagaminame per 4-6 savaites!).

Taip sukomplektuotus angarus nesudėtingai galite statytis patys, montuodami juos ant metalinių polių arba betoninio pamato. Tokiu atveju, mes tiesiog pristatysime Jūsų pasirinktą komplektą su instrukcijomis į bet kurią Lietuvos vietą. Jei kils bet kokių neaiškumų – mielai patarsime. Esant poreikiui, padėsime suderinti ir statybos leidimą ir kitą reikalingą dokumentaciją.

Jei visgi neturite ūpo imtis šių darbų patys – palikite tai mums. Mūsų įmonė profesionaliai vykdo statybos ir šiltinimo darbus. Daugiau – skiltyje ,,Statybos darbai”.

O jei man reikia visai nestandartinio angaro? Ne problema! Kreipkitės ir kalbėkimės, mes atviri idėjoms ir pasiruošę sprendimams.

STANDARTINIAI PROJEKTAI

Labiausiai laiką ir pinigus taupantis variantas! Pasirinkite norimus išmatavimus ir medžiagas, o mes Jums viską sukomplektuosime.

STATYBOS DARBAI

Jei nuspręsite, kad patys nenorite sukti galvos dėl pačios statybos ar statybos projekto – palikite tai mums. Mūsų komanda atlieka įvairius angarų statybos darbus – nuo polių, pamatų, grindų įrengimo iki sienų šiltinimo.

Taip pat atliekame senų angarų rekonstrukciją.

ANGARŲ ŠILTINIMAS

Atliekame įvairių angarų tipų šiltinimo darbus. Įvertinę, kokios paskirties angaras Jums tinkamiausias, pasiūlysime ir tinkamiausią jo šiltinimo būdą – poliuretano putas arba sandwitch (sumuštinio) tipo šiltinimą.

ANGARŲ TIPAI:

VIENŠLAIČIAI ANGARAI – paprasta surinkti, o esant poreikiui – ir perkelti. Patogu, jei daiktus ketinate sandėliuoti su stelažais – stačios sienos leidžia puikiai išnaudoti vietą. Esant poreikiui, gali būti šiltinami.

DVIŠLAIČIAI ANGARAI – dar talpesnis angaras nei vienšlaitis, patogus naudoti su stelažais. Esant poreikiui, gali būti šiltinami.

PUSAPVALIAI ANGARAI – optimalus variantas tiek ūkio technikai laikyti, tiek ir stelažuose laikomiems daiktams ar produktams sandėliuoti (sienos iki tam tikro aukščio – stačios). Esant poreikiui, gali būti šiltinami.

ARKINIAI ANGARAI – itin tinkami ūkio technikai laikyti, remontuoti, sandėliuoti įvairius daiktus ir produktus. Esant poreikiui, gali būti šiltinami.

TENTINIAI ANGARAI – pats paprasčiausias ir mažiausiai kainuojantis angaro tipas. Tinkamas laikyti įvairiai ūkio technikai ar daiktams, atspariems temperatūros pokyčiams. Arkinio tipo.

Susisiekite ir gaukite būtent Jums parengtą pasiūlymą, atliepiantį konkrečius Jūsų poreikius. Netgi jei tai būtų visai netikėtas projektas!

Standartiniai projektai

8m x 12,5m / šaltas angaras

9m x 12,5m, 2,5m / šaltas angaras

9m x 17,7m / šaltas angaras

9m x 22.5m / šaltas angaras

15M x 45M / Šiltas angaras