VIENŠLAITINIAI ANGARAI

Norite tokio angaro? Galbūt esate pasiruošęs dalinę ar visą informaciją? Atidarykite langą ir užpildykite angarų skaičiuokle ir gaukite kainos paskaičiavimą dar šiandien!

 

Vienšlaitis angaras atpažįstamas iš vieno paviršiaus stogo. Tai ekonomiškiausias stogo tipas – jo konstrukcija pati paprasčiausia. Stogo paviršius yra mažesnis, o esant poreikiui stogo šiltinimas yra pigesnis, palyginti su dvišlaičiu stogu dėl jo didesnio paviršiaus.

Vienšlaitis angaras aktualus tiems, kurie gyvena vėjuotose vietovėse ar nori ekonomiško sprendimo. Efektyvus statinio panaudojimas, kai stogo nuolydis nukreipiamas pagal vėjo kryptį. Tinkamai orientuotas stogas bus geriausiai apsaugotas nuo meteorologinių sąlygų. Be to, kuo didesnis stogo nuolydis (kampas), tuo mažesnė vėjo, sniego ir lietaus apkrova, suteikiamas didesnis matomumas nei žemo šlaito stoguose.

Vienšlaitis angaras veiksmingiau išnaudojamas teritorijoje – papildomi plieninių pastatų priestatai ar mažos pastogės leis tenkinti įvairesnius poreikius, turint kasdien naudojamos technikos ar specifinių įrankių.

Metaliniai angarai (vienšlaičiai, dvišlaičiai, pusapvaliai, arkiniai, tentiniai, apšiltinti, mini) gali būti pritaikyti pagal individualius poreikius, parenkant atspalvius, derinant su aplinka. Produkcija gaminama iš konstrukcinio aukštos kokybės plieno.

Mūsų profesionali techninė komanda gali padėti Jums paruošti angaro planą, kad jis atitiktų Jūsų konkrečius poreikius, tenkintų žemės ūkio, savarankiško sandėliavimo sprendimus. Visoje Lietuvoje vykdome veiklą – gaminame ir parduodame įvairios paskirties angarus.

Siūlome rinktis pilną medžiagų komplektą kartu su montavimo paslaugomis, tačiau esant poreikiui, galima ir be montavimo darbų. Angaro įrengimas atliekamas ant metalinių polių arba betoninio pamato. Vienšlaitis angaras komplektuojamas su pakeliamais arba stumdomais vartais. Pristatymo paslauga teikiama visoje Lietuvoje.

Įprasti, standartinių medžiagų komplektai pagaminami per 4-6 savaites.. Prireikus, Jums mūsų specialistai padės suderinti statybos leidimą bei kitą reikalingą dokumentaciją.

Galerijoje pateikiami jau įgyvendinti vienšlaičių angarų projektai: 10 m x 20 m; 10 m x 15 m matmenimis.

Dėl išsamesnės informacijos ir angarų kainos kreiptis el. paštu – info@angariukas.lt

10x20

10x15