DVIŠLAITINIAI ANGARAI

Norite tokio angaro? Galbūt esate pasiruošęs dalinę ar visą informaciją? Atidarykite langą ir užpildykite angarų skaičiuokle ir gaukite kainos paskaičiavimą dar šiandien!

 

Dvišlaitis angaras – tradicinis stogo konstrukcijų posvyrio pasirinkimas statybose. Gera pastogė yra būtina su žemės ūkiu susijusiam verslui, sandėliavimui. Angaras tinkamai apsaugos Jūsų turtą nuo pašalinių žmonių galimos žalos.

Paprastai dvišlaitį stogą galima apibūdinti kaip trikampį, susidedantį iš dviejų paviršių, kurie viršuje yra sujungti kraigu. Tokia forma suteikia tinkamą nuolydį krituliams ir sumažina aplinkinės teritorijos dirvožemio eroziją.

Dvišlaičių stogų privalumai:

  • Greičiau paskirsto lietaus ir sniego tirpsmo vandens nutekėjimą;
  • Didesnio nuolydžio stogai suteikia daugiau matomumo nei žemo šlaito stogai;
  • Pasirinkę stogo nuolydį pagerinate estetinį statinio įsiliejimą į teritoriją;
  • Dėl nuolydžio išplečiama vidinė erdvė, padidėja tarpas virš karnizo;
  • Geriau išsklaidoma šiluma nekondicionuojamose konstrukcijose.

Metaliniai angarai (vienšlaičiai, dvišlaičiai, pusapvaliai, arkiniai, tentiniai, apšiltinti, mini) yra pagaminti iš konstrukcinio aukštos kokybės plieno. Mūsų profesionali techninė komanda gali padėti Jums paruošti angaro planą, kad jis atitiktų Jūsų konkrečius poreikius.

Įgyvendiname bet kokio dydžio ūkio sandėliavimo ir savarankiško sandėliavimo sprendimus. Visoje Lietuvoje vykdome veiklą – gaminame ir parduodame įvairios paskirties angarus.

Siūlome rinktis pilną medžiagų komplektą kartu su montavimo paslaugomis, tačiau esant poreikiui, galima ir be montavimo darbų. Angaro įrengimas atliekamas ant metalinių polių arba betoninio pamato. Dvišlaitis angaras komplektuojamas su pakeliamais arba stumdomais vartais. Pristatymo paslauga teikiama visoje Lietuvoje.

Įprasti, standartinių medžiagų komplektai pagaminami per 4-6 savaites. Dvišlaičio angaro ilgis gali būti universalus. Prireikus, Jums mūsų specialistai padės suderinti statybos leidimą bei kitą reikalingą dokumentaciją.

Galerijoje pateikiami jau įgyvendinti dvišlaičių angarų projektai: 10 m x 25  m; 10 m x 20 m x 5  m; 10 m x 25 m x 5 m; 12m x 24 m matmenimis.

Dėl išsamesnės informacijos ir angarų kainos kreiptis el. paštu – info@angariukas.lt

10m x 25m

10m x 20m x 5m

12m x 24m

10m x 25m x 5m