APŠILTINTI ANGARAI

Norite tokio angaro? Galbūt esate pasiruošęs dalinę ar visą informaciją? Atidarykite langą ir užpildykite angarų skaičiuokle ir gaukite kainos paskaičiavimą dar šiandien!

 

Šilumos izoliacija padeda siekti šilumos komforto sąlygų palaikydama tinkamą temperatūrą. Medžiaga sukuria barjerą tarp šilto oro patalpose ir vėsaus oro lauke. Kuo geresnis šis barjeras, tuo mažiau energijos reikia statiniui vėsinti ir šildyti.

Plieno patvarumas, lengvumas ir tvirtumas leidžia statyti kokybiškus statinius. Metalinius statinius lengva transportuoti, surinkti, taip pat daug lengviau išardyti, kai pastatas jau nebenaudojamas. Plienas ilgalaikis, atsparus aplinkos sąlygoms, kurios kelia problemų medienai ir akmeniui. Tinkamai suformavus ir padengus, jis nekoroduos ir nevyks irimas.

Tačiau neapšiltinus angaro vyksta didesnė oro cirkuliacija, kurią sukelia plieno geras šilumos laidumas. Esant karščiams plienas taip pat palaiko aukštesnę temperatūrą. Kai lauke šalta, jis perduoda šilumą efektyviau į išorę.

Siekiant užtikrinti aukštesnę vidinę temperatūrą metaliniame pastate naudojama šilumos izoliacija. Purškiama izoliacija nukreipiama tiesiogiai ant pastato vidinio paviršiaus. Kontakte su oru ji plečiasi ir atkartoja užpurkštą erdvę, todėl matomos gofruotos linijos atsispaudę nuo lakštų. Medžiaga suteikia sandarią oro izoliaciją aplink visą metalinį angarą.

Mūsų projektuojami metaliniai angarai (vienšlaičiai, dvišlaičiai, pusapvaliai, arkiniai, mini) gali būti priderinti pagal Jūsų poreikius ir tinkamai apšiltinti. Naudojama produkcija gaminama tik ekologiškose gamyklose, kuriose pasitelkiami aukščiausi rinkos standartai kokybei užtikrinti.

Įgyvendiname bet kokio dydžio ūkio sandėliavimo ir savarankiško sandėliavimo sprendimus. Visoje Lietuvoje vykdome veiklą – gaminame ir parduodame įvairios paskirties angarus, teikiame apšiltinimo paslaugas.

Įprasti, standartinių medžiagų komplektai pagaminami per 4-6 savaites. Prireikus, Jums mūsų specialistai padės suderinti statybos leidimą bei kitą reikalingą dokumentaciją.

Pateikta nuotrauka su tekstu perteikia atliekamą apšiltinimą mūsų projektuotame metaliniame angare.

Dėl išsamesnės informacijos ir angarų kainos kreiptis el. paštu – info@angariukas.lt