Sulankstomi vartai

informacinis Bukletas

Saugi statyba

Sulankstomi vartų komponentai skirti ilgalaikiam naudojimui. Šoniniai vyriai ir kreiptuvai cinkuoti karšto cinkavimo būdu. Viduriniai vyriai ir perimetro profiliai pagaminti iš anoduoto aliuminio. Stabilūs vyriai užtikrina tikslų ir sandarų skydo sujungimą. 

Funkcionali ir ekonomiška

Sulankstomi vartai gaminami pagal tarptautinį standartą EN13241-1, sertifikuotą Švedijoje Gaminių tyrimų instituto RISE (Švedijos techninių tyrimų institutas). Vartai pagaminti iš 50 mm storio plokščių, apšiltintų befreono ir aplinkai nekenksmingu poliuretanu, kuris užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją. Vartai pasižymi saugumu, funkcionalumu, estetišku dizainu ir gera šilumos izoliacija.

Langai

Langai yra tikrai vertingi sulankstomiems vartams. Jie dera prie architektūros ir užtikrina optimalų patalpos apšvietimą.

Lango parametrai:
* 430 x 770 mm – plastikinis rėmas, dvigubas akrilo stiklas, U vertė, 2,6 W / m2K)
* 480 x 860 mm – aliuminio rėmas, grūdintas dvigubas stiklas, U vertė, 1,1 W / m2K)
* 480 x 480 mm – aliuminio rėmas, grūdintas dvigubas stiklas, U vertė, 1,1 W / m2K)
* 480 x 1500 mm – aliuminio rėmas, grūdintas dvigubas stiklas, U vertė, 1,1 W / m2K)

Vartų duris

Siekiant maksimalaus komforto, vartuose galima įrengti duris, kurių išmatavimai apie 800 x 2000 mm (plotis x aukštis). Durų komplektą sudaro (standartinė spyna, rankenos, 3 raktai). Kad būtų gražesnis dizainas ir padidintas saugumo lygis, duryse gali būti komplektuojamas ASSA-ABLOY spynų komplektas.

UŽDARYMAS/SPYNOS

Vartai gali būti užrakinami iš vidaus pasukama svirtimi ir rodyklėmis viršuje ir apačioje. Be to, galima įsigyti sukamąjį veržliaraktį su užrakinama šerdimi ir rankena iš išorės.

VARTŲ AUTOMATIKA

Automatika gali būti montuojama ant vartų, kurie atsidaro į vidų ir į išorę. Automatika aprūpinta apsauga susidūrimo atveju. Į komplektaciją įeina: valdymo mygtukai (atidaryti-sustabdyti-uždaryti), pultelis, apsaugos foto elementai. Papildoma komplektacija: pultelis, radaras, svirtis, kodinis užraktas.

Standartinės spalvos

SEKCIJŲ TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

1. Metalo lakštas 0,5 mm
2. 3 mm tvirtumo briaunelės prie vyrių atsparumui varžtams užtikrinti
3. Sekcijos lakštas padengtas karštojo cinkavimo būdu
4. Poliesterio gruntas 10 mikronų
5. Poliesterio spalva 15 mikronų
6. Poliesterio spalva 15 mikronų, pagal RAL toną
7. Polietileno juosta, apsauganti vartų dalis nuo galimų pažeidimų transportavimo ir montavimo metu.

Bukletai